Trwają zapisy na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów

2018-04-20, godz. 10:16,
kategoria: Aktualności

Zapraszamy do wzięcia uczestnictwa w Polsko-Amerykańskej Akademii Liderów. Projekt organizowany jest przez Fundację Wolności i Przedsiębiorczości. W ciągu 5 lat w projekcie wyszkolonych zostało już ponad 1250 osób.

W Polsce społeczeństwo obywatelskie jest wciąż obszarem do rozwoju. Celem Akademii jest kreowanie liderów, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie przeznaczą na rzecz poszerzania wolności gospodarczej oraz obywatelskiej w naszym kraju.

Dodatkowo, dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami, najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest  m.in. wyjazd na konferencję Defending the American Dream Summit do Stanów Zjednoczonych.

Co składa się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów?

  • Kurs Podstawowy Online – jest to kurs odbywający się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.
  • Kurs Grassroots Leadership Academy – kurs „importowany” ze Stanów Zjednoczonych, stworzony przez organizację Americans for Prosperity. Na kursie nauczysz się jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 2 dni (12-13 maja) w Warszawie.
  • Kurs Wystąpień Publicznych – profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Kurs odbędzie się w Krakowie w weekend 5-6 maja.

Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Zapisy na Akademię trwają do 30 kwietnia na www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja
Zapraszamy także na fanpage Facebook:  https://www.facebook.com/PolskoAmerykanskaAkademiaLiderow/