Spotkanie i panel dyskusyjny z Posłami: Jaskółą, Kuleszą i Wilkiem

2016-05-12, godz. 12:27,
kategoria: Aktualności

W dniu 17 maja br. (wtorek), o godz. 19:30 w Centrum Konferencyjnym „Jupiter” w Warszawie (ul. Towarowa 22, sala konferencyjna Jowisz) odbędzie się otwarte spotkanie z trzema Posłami na Sejm RP: Tomaszem Jaskółą, Jakubem Kuleszą oraz Jackiem Wilkiem. Spotkanie jest organizowane przez Instytut Inicjatyw Gospodarczych i Konsumenckich „Instigos”.

Zaproszonymi Posłami są:

Tomasz Jaskóła – Poseł na Sejm RP z okręgu nr 28 (Częstochowa i powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki i myszkowski), członek Klubu Parlamentarnego Kukiz ’15, do 2011 roku nauczyciel w jednym z częstochowskich liceów, były redaktor naczelny i dyrektor generalny w wydawnictwie mojamatura.pl, mikro-przedsiębiorcą, były członek Zarządu Stowarzyszenia „Republikanie”, absolwent Wydziału Filozoficzno-Historycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie;

Jakub Kulesza – Poseł na Sejm RP z okręgu nr 6 (Lublin i powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki), rzecznik prasowy Klubu Parlamentarnego Kukiz ’15, jeden z najmłodszych posłów obecnej kadencji Sejmu, dawniej działacz Unii Polityki Realnej, były prezes Stowarzyszenia Koliber oraz były prezes Fundacji Progresywnej, absolwent Politechniki Warszawskiej;

Jacek Wilk – Poseł na Sejm RP z okręgu nr 19 (Warszawa), członek Klubu Parlamentarnego Kukiz ’15, polski prawnik i polityk konserwatywno-liberalny, członek partii politycznej Kongres Nowej Prawicy (KNP), od października 2013 roku wiceprezes tej partii, ekonomista, prawnik, informatyk, z zawodu adwokat i audytor systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji, absolwent Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył także podyplomowe studia prawnicze na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie.

Spotkanie ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i prosimy o przekazanie informacji o wydarzeniu znajomym. Podczas spotkania można będzie usłyszeć m.in. o planach zaproszonych Posłów na najbliższą kadencję oraz ich aktywności, wysłuchać opinii co do przyszłości środowisk liberalnych w Polsce, czy zadać im własne pytanie i porozmawiać.