II Kongres Polski Innowacyjnej INNOSHARE już wkrótce!

2016-04-18, godz. 10:29,
kategoria: Aktualności

W dniach 24-25 czerwca w Warszawie odbędzie się II Kongres Polski Innowacyjnej INNOSHARE. To międzynarodowe wydarzenie, które skupia Polaków wokół takich tematów jak łączenie nauki oraz biznesu, innowacyjności przedsiębiorstw oraz komercjalizacji efektów badań. Instytut INSTIGOS jest współorganizatorem wydarzenia.

Wydarzenie skupia wokół siebie ludzi z różnych środowisk. Start-upowcy, naukowcy, przedsiębiorcy, biznesmeni oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji publicznych. Będą oni dyskutować i wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, dotyczącymi między innymi tego, jak uczynić Polskę światowym centrum innowacji, czy usprawnienia transferu technologii do świata biznesu.

– Staramy się aby tematyka Kongresu była jak najbardziej atrakcyjna dla szerokiego grona odbiorców, zainteresowanych rozwojem innowacji w Polsce i nie tylko. Pierwsza edycja umocniła nas przekonaniu, że w tym obszarze jest jeszcze sporo przestrzeni do zagospodarowania – mówi Prezes Fundacji Polska Innowacyjna Sławomir Olejnik, która organizuje wydarzenie.

Więcej informacji na stronie https://www.innoshare.pl/

Serdecznie zapraszamy.